Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Okolica i atrakcje

Słowiński Park NarodowySłowiński Park Narodowy to nie lada gratka dla fanów niezwykłości natury. Uznany prze UNESCO za Światowy Rezerwat Biosfery park, zachwyca niesamowitym krajobrazem wydm, które w okolicach mierzei Łebskiej sięgają nawet 30 metrówSzczegóły »
Atrakcje dla aktywnychW okolicy jest dużo atrakcji dla aktywnych między innymi spływy kajakowe w pięknym otoczeniu przyrody, surfing.Szczegóły »
Wydma OrzechowskaŚcieżka dydaktyczna „Wydma Orzechowska”, to ciekawa, piesza ścieżka przyrodnicza znajdująca się w niewielkiej miejscowości Orzechowo ok. 4,5km od Poddąbia. Trasa ma około 2,8 km i prowadzi nas drewnianymi pomostami przez paraboliczną, częściowo utrwaloną wydmę.Szczegóły »
Jezioro GardnoJezioro Gardno, które zachwyca pięknym krajobrazem i powierzchnią około 2,5 tys. ha. Wyspa Kamienna znajdująca się w centralnym punkcie jeziora skrywa rezerwat przyrody będący miejscem lęgowym kormorana czarnego i mewy srebrzystej.Szczegóły »
Zatopione DzwonyZatopione dzwony, to atrakcja o symbolicznym znaczeniu. Dwa głazy położone w latach 30.XX wieku, stanowią oznaczenie miejsce dawnego kultowego pochówku.Szczegóły »
Park dinozaurów w ŁebieMali i duzi fani prehistorycznych gadów, znajdą w okolicach Poddąbia i Rowów nie lada gratkę w postaci Parku Dinozaurów w Łebie.Szczegóły »
Neoromański kościół w RowachUrokliwy kościółek w Rowach jako perełka budownictwa w stylu neoromańskim powstała w XIX wieku, będzie ciekawym punktem na trasie zwiedzania naszych okolic.Szczegóły »
Port rybacki w RowachBałtycki port rybacki w Rowach stanowi punkt obowiązkowy na trasie zwiedzania okolic. Położony u brzegu Łupawy, jest ogromną atrakcją dla miłośników spacerów, fanów świeżych ryb czy rejsów statkami.Szczegóły »
Latarnia morska w CzołpinieUroki nadmorskich miejscowości pozwalają w pełni odkryć latarnie morskie, dlatego przybywając do Rowów lub Poddąbia, warto odwiedzić tutejszą perełkę – Latarnię morską w CzołpinieSzczegóły »
Fokarium - Dolina CharlottyOd 2013 roku w Dolinie Charlotty dostępne jest fokarium – kolejna tego typu atrakcja na polskim Wybrzeżu, bardzo lubiana przez turystów. W trzech basenach mieszka 5 samców foki szarej, która w naturalnych warunkach żyje w wodach Bałtyku.Szczegóły »
ZOO i Wodne ZOO SafariDolina Charlotty to wspaniały kompleks turystyczno-rekreacyjny leżący koło Ustki. Przygotowano tu sporo atrakcji dla całej rodziny, a jedną z ciekawszych jest zoo. Spotkasz tu przedstawicieli wielu gatunków królestwa zwierząt, które możesz podejrzeć z bliska lub oglądać z góry, z wysokiej wieży widokowej. Dzieci przywita ty poczciwy, stary wielbłąd Staś, bocian Maciek oraz potężne żubry.Szczegóły »
Ruchome wydmy - ŁebaRuchome wydmy położone na terenie Słowińskiego Parku Narodowego, między morzem a jeziorem Łebsko. Pod wpływem wiatru przemieszczający się piasek powoduje, że wydmy "wędrują" na wschód z prędkością kilku metrów rocznie, zasypując napotkane lasy.Szczegóły »
Trasy roweroweMiłośnikom aktywnego wypoczynku proponujemy rowerowe wycieczki po okolicznych trasach. Pozostaje wybrać jedną z poniższych tras lub udać się na swobodne zwiedzanie Poddąbia i okolic.Szczegóły »
Naturalne plażeNaturalne plaże w Rowach i Poddąbiu to urokliwe miejsca idealne dla miłośników klasycznych, piaszczystych bałtyckich plaż. Plażę w Rowach charakteryzuje ujście rzeczki Łupawy, które jest nie lada atrakcją dla najmłodszych plażowiczów.Szczegóły »
Plac zabaw i baseny w PoddąbiuAtrakcje dla dzieci w PoddąbiuSzczegóły »